Наші магазини

Київ (Лівий берег): (044) 221-90-30 Львів: (032) 253-55-74
Київ (Правий берег): (044) 221-90-40 Одеса: (048) 700-55-90
Інтернет-магазин: (098) 625-55-74 terraincognita.com.ua
Українською Російською

Клуб
На головну » Довідник матеріалів » Coolmax® freshFX®  

Coolmax® freshFXV®

Тканина Coolmax<sup>®</sup> freshFX<sup>®</sup>
Тканина Coolmax® freshFX®

Тканина Coolmax® freshFX® (читається «кулмакс фреш еф ікс») поєднує в собі дві інноваційні технології.

Coolmax® — поліестерове волокно, завдяки своїй спеціальній структурі ефективно відводить вологу з поверхні шкіри і тут же випаровує її зовні тканини, таким чином захищаючи організм від перегріву і залишаючи шкіру сухою.

freshFX® — активні добавки на основі срібла, які вплітаються безпосередньо в нитку тканини, а не наносяться на її поверхню. Завдяки цьому, добавки служать так само довго, як і сам одяг — навіть після багатократних прань.

Добавки на основі срібла довели свою високу ефективність в лабораторних умовах на широкому спектрі мікроорганізмів, включаючи бактерії, гриби і водорості. Механізм дії заснований на повільному вивільненні іонів срібла з неорганічних грат за допомогою іонообмінного процесу. Активні іони срібла, взаємодіючи з мікробами, порушують їх клітинні функції, тим самим перешкоджаючи зростанню колоній мікроорганізмів. Знищуючи колонії бактерій, добавки перешкоджають появі неприємного запаху.

Об'єднання цих двох технологій в одній тканині Coolmax® freshFX® дає в підсумку одяг, який дозволяє відчувати себе сухим і свіжим навіть після самих важких фізичних навантажень.

Зовнішні посилання

Де використовується Coolmax® freshFX®:Поділіться із друзями!